Želeč doma slavila další tři body, s prázdnou odjely Čimelice

Ve 25.kole KP zavítalo mužstvo Čimelic na hřiště v Želči. A zápas pro čimelické nezačal dobře. Již ve 4.minutě po rohovém kopu se ve vápně dostal k míči Sokolt a vstřelil první branku domácích. Hosté byli zaskočeni, přesto se po chvíli vzpamatovali a hra se v poli na obou stranách vyrovnala. Domácí využívali nakopávané balony, ale s tímto si čimeličtí poradili.V době od 15.minuty  čimeličtí zahrávali několik rohových a přímých kopů, ale bez úspěchu. Pokud střely mířily na branku, vše pochytal výborný domácí brankář Hovorka. Domácí se během první poloviny zcela sporadicky dostávali dopředu a žádnou velkou příležitost si nevytvořili.

Druhý poločas začalo mužstvo Čimelic více útočit, ale střelecká muška byla špatná. V 63.minutě z ojedinělého útoku domácích se k míči dostal Novotný a vstřelil druhou branku domácích. V 63.minutě vystřídal Nekla Svojše a hned se uvedl střelou, kterou domácí brankář vyrazil na rohový kop. Z tohoto rohového kopu nádherně prudce střílel Řezáč, ale domácí brankář byl opět proti a střelu opět vyrazil. V 72.minutě byl (nebyl) faulován domácím hráčem čimelický Suchan, rozhodčí Peterka nařídil pokutový kop, ale po protestu domácích a po konzultaci s pomezním rozhodčím byl pokutový kop odvolán a zahrával se míč rozhodčího. V 77.minutě po centru Pávce hlavičkoval Řezáč těsně vedle domácí branky. V tuto dobu měli čimeličtí velkou převahu, ale zdá se, že budou muset vyhlásit konkurz na střelce, který by překonal domácího brankáře. Želečtí tak úspěšně odolali do konce utkání a zaslouženě vyhráli 2:0