Výhra nad Třeboní posunula Čimelice na druhé místo

V 18.kole KP přivítali Čimelice hosty z Třeboně. Od počátku se hrálo vyrovnané utkání, ale žádné mužstvo si nevytvořilo žádnou brankovou příležitost. Od 23.minuty sice hosté zahrávali čtyři rohové kopy, ale s těmito si Slavík a obrana domácích poradila. Ve 35.minutě ale dostal na pravou stranu krásnou přihrávku Hadáček, nacentroval před branku a tam byl zcela osamocený Hegenbart a nedal brankáři Skálovi šanci a vstřelil první branku Čimelic. Do konce prvního poločasu se již nic podstatného nestalo a domácí tak odcházeli do kabin spokojenější.

Druhý poločas začali hosté aktivněji, ale nedařilo se jim překonat dobře organizovanou obranu domácích. Naopak z jednoho rychlých protiútoků střílel domácí Pávec jen těsně vedle branky Třeboně. Hosté se sice snažili, ale v útoku kazili přihrávky a tak domácím usnadnili odvrácení případných nebezpečí před vlastní brankou. Rozhodnutí přišlo v 90.minutě, kdy po levé straně utekl Hegenbart, nahrál Řezáčovi a ten prudkou střelou z hranice vápna nedal třeboňskému brankáři šanci a zvýšil na 2:0. Domácí tak v prvním domácím zápase zvítězili a posunuli se na druhé místo.