Vlastní góly zpestřily šlágr kola mezi Soběslaví a Čimelicemi

V utkání o čelo tabulky KP se v 19.kole utkala mužstva z popředí tabulky. Domácí začali opatrně a tak se k první střele dostal čimelický Listopad, ale mířil nad branku domácích. Poté soběslavští se více dostávali dopředu a ve 12.minutě nebezpečně pálil Šmídmajer, ale i on mířil nad branku. V 19.minutě se do šance dostal domácí Dvořák, ale jeho pokus výborně vychytal Slavík. Ve 26.minutě pak nebezpečně hlavičkoval opět Dvořák, ale mířil vedle. Čimeličtí zahrozili až ve 30.minutě, kdy z přímého kopu Svojše domácího brankáře neohrozil. O minutu později domácí Boháč nacentroval krásně na Šmídmajera a ten svoji šanci využil a vstřelil první branku domácích. To bylo za první poločas vše podstatné.
     Druhá půle se odehrávala převážně mezi vápny. Až v 62.minutě musel Slavík zasahovat proti střele Nohavy. V 68.minutě pak centroval z levé strany Mazouch do vápna a tam nešťastně tečoval míč Viták a ten pak skončil v síti čimelického brankáře. Domácí se tak ujali vedení 2:0.Hosté poté přidali a v 79.minutě po centru Listopada hlavičkoval Viták nad branku domácích. Poté v  80.minutě  po centru Nekla si vstřelil domácí Boháč vlastní branku a hosté tak snížili stav na 2:1. I přes velkou snahu čimelických hráčů se jim již do konce utkání zvrátit stav nepodařilo a zápas skončil vítězstvím domácích.