Ve druhém přípravném zápase Čimelice remizovali s U19 Táborska

V dalším přípravném utkání nastoupilo SIKO na hřišti na Soukeníku proti domácímu Táborsku U 19.Čimeličtí opět jen o 11  hráčích se od počátku utkání zcela vyrovnalo mladíkům z Táborska.Hra  byla od počátku zcela vyrovnaná. V 10 minutě po jednom z centrů z levé strany se k míči dostal Froněk a hlavou překonal domácího brankáře.Hosté se tak ujali vedení
0:1.Čimeličtí poté získávali více ze hry, ale překonat domácího brankáře se jim nedařilo. Ve 34.minutě pak přece jen domácí vstřelili branku Myschnikem a vyrovnali na 1:1 Ve 42.minutě
čimelický Mezera střílel do tyče.Ve 44.minutě zahrávali domácí přímý kop z 20 metrů a nádherně se trefil Varačka,kdy jeho střela skončila v horním růžku čimelické branky a poločas tak skončil vedením 2:1 pro domácí.
     Druhý poločas začali lépe Čimelice.Postupem času měli herní převahu. V 50.minutě se dostal do šance Mezera, ale jeho hlavička skončila vedle domácí branky.V 65.minutě po rohovém kopu Nekla hlavičkoval Čadek nad domácí branku.O minutu později se po pravé straně prodral do vápna Varhan a tvrdou střelou nedal domácímu brankáři šanci a vyrovnal stav na 2:2. V 80.minutě využil zaváhání v obraně Čimelic Varačka a vstřelil  třetí branku domácích.Svou úlohu zde sehrál zmrzlý trávník před čimelickou brankou.Hned o minutu později po rohovém kopu Nekla srovnal na konečných 3:3  Bednařík. Závěrem lze říci, že hra Čimelic se oproti minulému týdnu o hodně zlepšila, rovněž tentokrát  byla znát i lepší fyzická kondice.
     Další přípravné utkání sehraji Čimelice v sobotu 16.2. od 13.30 hodin na UMT v písku proti účastníku 1.B třídy fotbalistům z Cehnic.