SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚOBEC ČIMELICE

Třeboň dvakrát vedla, Čimelice dokázaly vždy odpovědět

Ve 26.kole KP zavítalo mužstvo Sika do Třeboně. Siko začalo aktivněji a již ve 3.minutě se do dobré střelecké pozice dostal Hegenbart, ale jeho nepříliš prudkou střelu domácí brankář chytil. V 11.minutě se do veliké šance dostal Suchan, který postupoval sám na brankáře, ale bohužel zbrkle vystřelil a trefil do brankáře a byl z toho jen rohový kop. Postupem času se ale hra vyrovnala a dlouho se bojovalo převážně ve středu hřiště. Udeřilo ale pak ve 35.minutě, kdy po rohovém kopu domácích se k hlavičce dostal domácí Průcha a vstřelil první branku domácích. Do konce poločasu se již však nic podstatného neodehrálo a tak domácí odcházeli spokojenější s vedením 1:0.

Druhý poločas ale hráči SIKA začali lépe. Ve 48.minutě vypálil z hranice šestnáctky Varhan, jeho střelu ale domácí brankář vyrazil před sebe a dobíhající Hadáček vyrovnala stav na 1:1. Čimeličtí se poté stále častěji dostávali před domácí pokutové území, ale vyloženou šanci si bohužel nevytvořili. Domácí pak přece jenom hru vyrovnali aa byli hlavně nebezpeční ze standartních situací. V 80.minutě po rohovém kopu domácích se k míči dostal Hami a vstřelil druhou branku Třeboně. Zdálo se ,že již domácí dotáhnou zápas k vítěznému konce, ale hráči SIKA  přidali a v 88. minutě utekl po pravé straně Pšenička, obešel dva hráče a přihrál do malého vápna, kde se nejlépe orientoval Říha a vstřelil vyrovnávající branku. Ve zbývajících minutách pak již ani jedno mužstvo si šanci nevytvořilo a zápas tak skončil spravedlivou remízou 2:2.