Sparťané s přehledem porazili Čimelice

V prvním přípravném utkání na novou sezonu si čimeličtí zahráli v Písku proti AC Sparta U21.Sparťané začali utkání aktivněji a již od počátku měli převahu, ale čimeličtí se úspěšně bránili. Ve 25. minutě však po rohovém kopu Sparty hlavičkoval Sláma a vstřelil první branku. Sparťané nadále čimelické přehrávali hlavně ve středu hřiště. Ve 37.minutě však vybojoval míč čimelický Říha, krásně přihrál nabíhajícímu Neklovi an ten střelou z 20 m překonal sparťanského brankáře a vyrovnal stav na 1:1. Tak skončil i první poločas utkání.
     Druhý poločas opět začala aktivněji Sparta. V 52.minutě po rohovém kopu Dudl zvýšil na 2:1 pro Spartu. V 55.minutě měli čimeličtí vyrovnání na svých kopačkách, ale Pšenička po centru Nekla  tečoval nad branku Sparty. Poté hned z protiútoku po chybě v obraně zvýšil na 3:1 Ahmed Mohammed. V 60. minutě po střele Čajkovského skvěle zakročil čimelický brankář Přibyl. Sparťané pak postupem času získávali převahu. Čimelickým očividně docházeli síly a toho Sparta využila. V 71.minutě Čajkovský zvýšil na 4:1. Další branka padla v 84.minutě,kdy se podruhé trefil Ahmed Mohammed. Konečný výsledek 6:1 pak stanovil Čajkovský.
     Čimelice pod vedením nového trenéra hlavně v první půli hrály vyrovnaný zápas, ale druhá polovina jasně patřila Spartě. V dalším přípravném utkání se Čimelice utkají v sobotu
14.7. od 17.00 hodin se Sušicí na hřišti Sokola Putim.