SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚOBEC ČIMELICE

Souboj o třetí příčku tabulky vyhráli Čimelice

V dalším kole KP zavítalo mužstvo Čimelic do Olešníku. Oba soupeři měli stejně bodů a hrálo se o třetí místo v KP. Domácí se od počátku sice snažili útočit, ale hra se brzy vyrovnala a naopak aktivnější začali být Čimelice. V 15.minutě střílel domácí Vařák, ale jeho pokus Slavík vyrazil na rohový kop. Hra se postupně odehrávala převážně ve středu hřiště a žádné mužstvo se nedostalo do brankové příležitosti. V 39.minutě střelu Hadáčka domácí brankář chytil. Poločas tak skončil bezbrankovou remízou.
     Druhý poločas začali lépe Čimelice. V 51.minutě se k míči dostal Varhan, přesně přihrál do vápna Hadáčkovi, ten si míč zpracoval na prsou a levou nohou překonal domácího brankáře. Hosté tak šli do vedení 0:1. Domácí branka zaskočila a stále se velice špatně a sporadicky dostávali dopředu. V 61.minutě čimelický Řezáč tvrdě střílel, ale jeho rána směřovala vedle domácí branky. V 66.minutě se přece jenom domácí dostali do šance, ale pokus Votavy nadvakrát Slavík vychytal. V 72.minutě pak po rohovém kopu domácích hlavičkoval Votava nad branku. V 78.minutě se pak domácí dočkali, když se k míči dostal Votava a zblízka překonal Slavíka a vyrovnal stav na 1:1. Tato vyrovnávající branka ale zvedla ze střídačky asistenta Čimelic Růžičku, který si šel tuto situaci vyřídit z pomezním rozhodčím, neboť Votava byl zřejmě v ofsajdovém postavení. Za tento incident byl pak následně Růžička vykázán ze hřiště. V 82.minutě pak po rohovém kopu Čimelic zahrál domácí hráč Heller ve vápně rukou a byl nařízen PK, který čmelický Převrátil s přehledem proměnil. Ve zbývajících minutách pak hosté domácím nic nedovolili a zcela po zásluze v Olešníku zvítězili 1:2.