Siko vyprovodilo Dražice z krajského přeboru pěti góly

V posledním kole KP již zachráněné Čimelice přivítali mužstvo Dražic,které bylo ohroženo sestupem .Hosté,vědomi si této situace začalo utkání aktivněji.To jim ale vydrželo pouze prvních deset minut utkání.V 11.minutě po rohovém kopu domácích se na vzdálenější tyči  dostal k míči Bednařík a vstřelil první branku SIKA.Ve 24.minutě získal ve středu hřiště míč Káš,vysunul po levé straně Hegenbarta a ten přihrál do vápna,kde byl osamocen Hovorka a vstřelil druhou branku domácích.V tuto dobu již domnácí zcela ovládli hru. Ve 33.minutě
utekl po pravé straně Michal Viták a jeho centr před branku si do vlastní sítě srazil Horka.Čimelice tak vedli 3:0 a do konce poločasu se již skóre neměnilo.
     Druhou půli začali aktivněji domácí.V 50.minutě Řezáčovu střelu brankář vyrazil na rohový kop.V 60.minutě se pak do šance dostal Varhan,ale i jeho pokus brankář vyrazil.V 67.minutě pak Hegenbart poslal dopředu Nekla a ten přihrál do vápna Hovorkovi a ten vstřelil čtvrtou branku domácích.O 5.minut později Hovorka našel ve vápně Rambouse a ten pěknou střelou překonak brankáře hostí popáté.Domácí pak zmírnili tempo a dovolili hostům v 85.minutě snížit stav na 5:1, branku vstřelil Kromka.To bylo vše a hosté se bohužel díky tomuto výsledku budou muset nejméně na jeden rok rozloučit s KP.