Siko ve slepé uličce – druhá domácí porážka v řadě

Ve vloženém 15.kole KP přivítalo mužstvo Čimelic souseda v tabulce mužstvo Rudolfova. Od počátku utkání se hrál vyrovnaný souboj. V 8.minutě po sraženém centru Rudolfova do pokutového území Čimelic skončil míč na spojnici horního rohu domácí branky. Hra probíhala většinou mezi šestnáctkami a žádné mužstvo se nedostávalo do šancí. Ve 24.minutě Pouzarovu střelu Slavík vyrazil. Ve 25.minutě mířila střela Kovačičína z přímého kopu vedle domácí branky. Domácí se jen těžko dostávali dopředu a prakticky si za první poločas nevytvořili brankovou příležitost, rovněž tak hosté. Poločas tak skončil 0:0.

Druhou polovinu začali domácí aktivněji díky přesnějším přihrávkám a zvýšenému pohybu. V 47 minutě mířila střela Hegenbarta vedle branky a o minutu později brankář Teringl vyrážel střelu Suchana na rohový kop. Ještě v téže minutě střela Vitáka rovněž minula rudolfovskou branku. V 57.minutě však Pouzar nacentroval do šestnáctky Čimelic, k míči se dostal Ryneš a ten vstřelil první branku hostí. V 61.minutě pak po Převrátilově uklouznutí v polovině hřiště se k míči dostal Kovačičín a běžel sám na brankáře Slavíka a vstřelil druhou branku Rudolfova. Čimeličtí poté opět zvýšili snahu a v 64. minutě po přímém kopu Řezáče pomohla brankáři Teringlovi tyč branky. V 65.minutě pak Listopadova střela branku minula. V 70.minutě se pak do obrovské šance dostal rudolfovský Janák, ale Slavík jeho pokus vyrazil. To bylo vše podstatné v utkání a Rudolfov si tak odvezl z Čimelic zaslouženou výhru 0:2.