SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚOBEC ČIMELICE

SIKO tentokrát na Hradec nestačilo

Ve 25.kole KP přívítalo mužstvo Čimelic fotbalisty z J.Hradce. Domácí začali utkání aktivněji a již v 7.minutě se do výborné šance dostal Hadáček,ale jeho pokus brankář Hejníček vyrazil mimo branku. Postupem doby se hra vyrovnávala a ve 14.minutě střílel Toman, ale mířil vedle domácí branky. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, bez vyložených příležitostí. Až ve 29.minutě zahrávali čimeličtí přímý kop z 25 metrů. K míči se postavil Převrátil a jeho střela skončila v síti hradeckých. Domácí se tak ujali vedení 1:0. Ve 34.minutě na druhé straně musel zachraňovat akci hostí z brankové čáry Němec. Ve 41.minutě se ale hosté dočkali kdy špatně postaveného Slavíka v brance nachytal Toman a jeho střela skončila v síti domácích a stav se tak srovnal na 1:1. Takto skončil i první poločas utkání.
Druhý poločas se od počátku zdálo, že domácí se budou snažit stav utkání změnit ve svůj prospěch, ale opak byl pravdou. V 52.minutě se dostal ve vápně k míči hradecký Toman a vstřelil svoji druhou branku. Od této doby začali být hradečtí aktivnější a stále více se dostávali před šestnáctku domácích, ale tam naštěstí vše končilo. S přibývajícími minutami ale viditelně domácím ubývali síly, přesto odvraceli jeden útok za druhým. V 79.minutě po centru Tomana hlavičkoval nebezpečně Votava, ale jeho pokus skončil vedle domácí branky.
V samotném závěru se domácí přece jenom dostali do šance, kdy Hegenbart postřehl vyběhnutého brankáře Hradce a poslal míč na branku, kde v poslední chvíli jeden z obránců zasáhl a odvrátil tak nebezpečí ze strany Čimelic. Utkání poté skončilo a hosté si zaslouženě odvezli výhru 1:2. I přes prohru si domácí fotbalisté udrželi třetí místo v KP.