Siko se dostává z výsledkové krize – sestřelilo druhý Olešník

V 9.kole KP přivítali Čimelice na svém hřišti mužstvo z Olešníku. Domácí začali dobře a v 10.minutě po centru Nekla se k míči dostal Viták a hlavou překonal brankáře hostů poprvé. Domácí postupně získávali mírnou převahu a neustále se tlačili do útoku. Kromě několika rohových kopů se ale do šance nedostávali. Rovněž tak soupeř vážněji domácího brankáře neohrozili. Ve 32.minutě se do šance dostal Hegenbart, ale míč si poslal více před sebe a Jirkala nepřekonal. Ve 37.minutě hlavičkoval domácí Nosek po centru Listopada mimo branku. Ve 39.minutě po Listopadově přímím kopu se k míči dostal Hegenbart a vstřelil druhou branku domácích. Do konce prvního poločasu se pak již nic podstatného nestalo a tak do šaten odcházeli spokojenější domácí.

Druhý poločas začali aktivněji hosté, ale kromě několika rohových kopů si brankovou příležitost nevytvořili. V 59.minutě zahrávali domácí přímý kop. K míči se postavil Převrátil a pěknou střelo překonal Jirkala potřetí. V 62.minutě pak byl v pokutovém území faulován Nosek a kopal se pokutový kop. Ten ale domácí Nekl neproměnil. V 65. minutě pak hosté zaútočili, ale hlavička Dudka mířila těsně nad domácí branku. V 74.minutě se pak do veliké šance dostal domácí Zelenka, ale brankáře JIrkala nepřekonal. Hosté se sice snažili korigovat pro ně nepříznivý stav, ale to se jim do konce utkání nepodařilo a tak domácí zaslouženě zvítězili 3:0.