Siko rozhodlo o výhře až gólem v poslední minutě

V předposledním přípravném utkání nastoupilo mužstvo Čimelic v Semicích proti písecké U-19.Začátek utkání začala obě mužstva opatrně. Postupem času se ale dopředu častěji dostávali čimeličtí hráči. V 10. minutě po přihrávce z pravé strany se do šance dostal Pávec, ale jeho střela mířila vedle branky. V 19.minutě ale po přihrávce Suchana pohodlně skóroval nikým nehlídán Říha a vstřelil tak první branku Čimelic. Poté se hra uklidnila, přesto se Čimelice dostávali více před branku Písku, ale zbytečně mnoho kombinovali a tak se připravovali o šance. Rovněž tak mladíci z Písku příliš unáhleně se snažili dostat před Čimelickou branku, ale bezúspěšně. Na obou stranách se kopalo několik rohových a přímých kopů, ale bez zakončení. Poločas tak Čimelice vyhráli 1:0.
     Druhý poločas od počátku až do 60 minuty byl odrazem první půle, pak ale písečtí přidali a častěji se dostávali před čimelickou branku. V 67.minutě se jim podařilo po střele trefit tyčku Slavíkovi branky. Na druhé straně po přihrávce Suchana trestuhodně zahodil šanci Říha. V 71.minutě se písečtí dostali dopředu a Danovi se podařilo vyrovnat stav na 1:1.
Poté Čimelice zvýšili snahu a v 75.minutě se dostal do šance Viták, ale jeho střela skončila nad brankou. V 80 minutě  se dostal do brankové příležitosti Zelenka, ale i on bohužel mířil vedle písecké branky. V samotném závěru pak střelu Vitáka chytil jinak výborný Vaverka, ale v 90. minutě nestačil na centr Rambouse a poté Suchan pohodlně vstřelil druhou a vítěznou branku Čimelic.
     Čimelické mužstvo se v poslední době potýká s dost velkou marodkou, ale snad na začátek sezony bude většina hráčů připravena nastoupit.
Poslední přípravné utkání sehrají Čimelice 8.8.2017 od 18.00 hodin v Roudném proti diviznímu týmu.