SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚOBEC ČIMELICE

Siko nezopakovalo nadšený výkon s rezervou Táborska

Ve 23 .kole KP přivítalo mužstvo Čimelic hosty z Dražic. Zdálo se, že proti oslabeným hostům budou mít domácí lehkou práci, ale opak byl pravdou. Začátek utkání byli domácí aktivnější. Ve 2.minutě střílel Převrátil, ale jeho střelu brankář Baka vyrazil na rohový kop. V 9.minutě si hostující brankář poradil i se střelou Hegenbarta. Hosté se do šance dostali ve 25.minutě, kdy se Jiří Štecher dostal do šance, ale jeho pokus skončil vedle domácí branky. Do konce poločasu si pak ani jedno mužstvo nevytvořilo žádnou šanci ke vstřelení branky, a tak poločas skončil 0:0.
     Druhý poločas začali lépe hosté. Ve 46.-minutě hostující Stuchlík mířil do tyče domácí branky. O minutu později utekl po pravé straně Varhan, nacentroval do vápna a tam centr trefil hlavou Suchan a vstřelil první branku domácích. Z vedení se ale domácí dlouho netěšili, neboť v 54.minutě po rohovém kopu Dražic se k míči dostal Jiří Štecher a vyrovnal stav utkání na 1:1. Domácí se sice snažili, ale jejich pokusy končily na dobře organizované obraně hostů. V 79.minutě hlavičku Hegenbarta dražický brankář vytáhl nad břevno. V 81.minutě pak hostující Jiří Štecher mířil jen těsně vedle domácí branky. Do konce utkání se již pak nic podstatného neodehrálo a utkání tak skončilo spravedlivou remízou 1:1.