Siko nechalo body nejchudšímu a spadlo na dno

Ve 3.kole KP přivítali Čimelice mužstvo z Katovic. Počátek utkání byl zcela vyrovnaný. V 8.minutě po přihrávce Řežábka střílel Varhan vedle branky. Ve 20.minutě nedorozumění
v obraně domácích využil Miklas a vstřelil první branku Katovic. Tato branka Katovic domácí trochu zaskočila a hosté získávali navrch. Ve 30.minutě čimeličtí zahrávali přímý kop .K míči se postavil Nekl a jeho následnou střelu brankář Švehla vyrazil před Varhana, ale ani ten katovického brankáře nepřekonal. V 41.minutě se pak katovičtí dočkali a Uher vstřelil
druhou branku. První poločas tak vyhráli hosté 2:0.
     Druhou polovinu domácí začali aktivněji a snažili se dostat hosty pod tlak. Domácí měli výhodu spousty rohových kopů, ale bez efektu. V 72.minutě po rohovém kopu spálil velkou šanci Michal Viták. Domácí fotbalisté s přibývajícími minutami získávali znatelnou převahu, ale branku se jim stále nedařilo dát. Až v 90.minutě přece jenom Hegenbart vstřelil kontaktní branku, ale brzo poté byl zápas ukončen a hosté si tak odvezli zaslouženo výhru 1:2.
     Domácí mužstvo nadále trápí velká marodka (Němec, Pšenička, Řezáč, Bednařík, Převrátil, Říha), přesto podali lepší výkon než minulý týden s Lomem.