Siko mělo sedm tutovek, nakonec bylo rádo za dva góly

Domácí SIKO přivítalo na svém hřišti soupeře z Dačic. Čimeličtí v tomto zápase mělo veliký problém. Dva hráči se ženili (Slavík,Řezáč) a další dva (Listopad, Nekl) jim byli na svatbě. A tak do branky musel nastoupit 55letý Jaromír Zelenka a nastoupili i hráči staršího data (Pavlíček, Rambous). Domácí přesto vstoupili do utkání lépe. V 5.minutě po přímém kopu nastřelil Říha boční síť dačické branky. Ve 12. minutě skončila střela Noska na břevně branky Dačic. Domácí měli více ze hry a hosty prakticky k ničemu nepouštěli a tak domácí brankář neměl prakticky žádnou práci. Ve 29. minutě se dostal do gólové šance Suchan, ale jeho střela mířila do brankáře Zejdy. Rovněž tak Zelenkův pokus hlavou skončil v náručí brankáře. Poločas tak skončil bez branek.

Druhou půli opět začali aktivněji domácí, ale stále se jim nedařilo v útočné fázi. Až v 56. minutě se po závaru v dačickém pokutovém území nejlépe orientoval Hegenbart a vstřelil první branku domácích. V 59. minutě pak střílel Pávec, ale nad branku. V 64.minutě pak pálil vedle branky Varhan. V 70.minutě se dostal do skvělé příležitosti Zelenka, ale jeho pokus skončil na těle brankáře Dačic. Následoval rohový kop a na centr Říhy si naskočil Tomáš Zelenka a hlavou překonal dačického brankáře podruhé. V 76.minutě pak měl obrovskou šanci Hegenbart, ale jeho pokus skončil na břevně dačické branky. Hegenbart měl další velkou šanci v 82.minutě ale i tu hostující brankář chytil. V 88.minutě pak na druhé straně také udeřilo, kdy po zmatku v čimelické obraně se dostal k míči Smejkal a snížil stav na 2:1. To ale bylo vše, co domácí hostům dovolili a vítězství tak nakonec uhájili.