Siko hrubými chybami darovalo vítězství soupeři

Ve 28.kole KP nastoupilo mužstvo SIKA v důležitém utkání proti Želči. Domácí vstoupili do utkání lépe a neustále se sněžili o útočnou hru. V 9.minutě se po rohovém kopu Nekla dfostal do výborné šance J.Viták,ale jeho pokus brankář hostí vytlačil na další rohový kop.V 17.minutě pak nebezpečně hlavičkoval Hovorka, ale pouze nad branku soupeře. Ještě v téže minutě se domácí konečně dočkali.Po přihrávce Hegenbarta mířil přesně Hovorka a domácí se tak ujali vedení 1:0.Poté se hra vyrovnala,ale stále měli navrch domácí.Pak ale
přišla 41.minuta a po nedorozumění v obraně Čimelic se dostal k míči Holub a za pomocí tyče vyrovnal stav na 1:1.Tak skončil i první poločas tohoto utkání.
     Druhou půli začali opět domácí aktivněji,ale nedařilo se soupeře překvapit.Až v 60.minutě se nabíhající Káš dostal k míči a podruhé překonal hostujícího brankáře.Radost domácích ale trvala pouze 3 minuty.Po špatné rozehrávce před vlastním pokutovým územím se dostal k míči Brůžek a vyrovnal stav na 2:2 .O minutu později opět po nepřesnosti před vlastní brankou se dostal k míči Sokolt a vstřelil třetí branku Želče.Domácí se sice snažili, ale vyrovnat stav utkání se jim do konce již nepodařilo, a to i díky mnoha nepřesnostem v rozehrávce.Kýžený bod tak domácí nezískali a vše závisí na posledních dvou kolech,zda se podaří bodovat.