Roudné prohrálo v generálce s Čimelicemi

V posledním přípravném utkání se Čimelice utkali s divizním týmem Malše Roudné na jejich hřišti. Hosté pouze v jedenácti hráčích od počátku utkání hráli zcela vyrovnanou partii s domácím týmem. Ten měl zpočátku mírnou převahu, ale to bylo vše. V 6.minutě po rohovém kopu domácích hlavičkoval Markytán vedle čimelické branky. Na druhé straně pak mířil Řezáč vedle domácí branky. V 10.minutě pak z přímého kopu mířil domácí Otepka O. nad branku Čimelic. Ve 24.minutě pak domácí brankář zlikvidoval hlavičku Bednaříka po rohovém kopu. Ve 39.minutě pak střílel vedle čimelické branky domácí Růžička. Poločas tak skončil bez branek.

Druhou půli začali aktivněji domácí a v 55.minutě po střele Píši míč se otřel o břevno čimelické branky. V 59.minutě se pak do gólové šance dostal domácí Ondra Otepka, ale jeho střela mířila nad čimelickou branku. Poté s následujícími minutami čimeličtí získávali mírnou převahu, ale ani střely Kubiše a Říhy si nenašly ten správný cíl. Až v 69.minutě po rohovém kopu Nekla se dostal k míči Kubiš a hlavou překonal domácího brankáře a vstřelil jedinou branku utkání. Ještě v 83.minutě se po obehrání dvou domácích zadáků dostal do veliké šance Říha, ale jeho střela bodlem skončila jen těsně vedle domácí branky. Do konce utkání se již nic podstatného nestalo a tak utkání skončilo vítězstvím Čimelic 0:1.

V sobotu 12.8. pak pro čimelické začíná první zápas KP v Hluboké nad Vltavou.