shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Novinky

Rostislav Grossmann: Chceme vyhrát s každým

Čimelice po zbytek sezony povede zkušený Rostislav Grossmann, který na podzim skončil u třetiligového Písku. Trenér se zahraničními zkušenostmi se s vedením Sika domluvil na působení pouze v jarní části, kdy se ho pokusí dostat co nejdále od sestupových příček. Jak bude vypadat příprava Čimelic i to, proč nezůstal v FC Písek, prozradil nejúspěšnější trenér ligové devatenáctky v rozhovoru.

Jak probíhalo jednání s Čimelicemi o vašem angažmá?

My jsme s Janem Růžičkou stále v kontaktu od doby, kdy jsme spolu trénovali. Dostal jsem nabídku prakticky hned potom, co jsem skončil v Písku. V tu chvíli jsem si potřeboval odpočinout a nechtěl jsem nabídku řešit ukvapeně. Chybělo pár zápasů do zimní přestávky, Honza to dotrénoval a dotrénoval to velmi dobře.

Jak bude vypadat zimní příprava Čimelic?

Přípravu začneme prvním tréninkem ve středu 30. ledna. Ze začátku budeme trénovat třikrát v týdnu a postupem času dvakrát. Máme naplánováno asi šest přátelských zápasů. Chceme trénovat hlavně na písecké umělce, protože v Čimelicích jsou samozřejmě podmínky omezené. Plán přípravných utkání jsem převzal jako hotovou věc, ještě je jeden volný termín, na který hledáme soupeře. Žádný soustředění dělat nebudeme, na Kanárské ostrovy se nechystáme. Asi využijeme i malou umělou trávu na Masaryčce. Modely přípravy v Čimelicích jsou stabilní. Hned první zápas hrajeme s píseckou devatenáctkou. Jak se povedla příprava, ukáže až mistrovská sezona.