SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚOBEC ČIMELICE

Rezerva Táborska v Čimelicích s ligovou sestavou nevyhrála

V 21.kole KP přivítali Čimelice na svém hřišti  fotbalisty Táborska „B“. Hosté posíleni 8 hráči „áčka“ začali lépe. V 5.minutě po centru do vápna se dostal k míči Linhart a vstřelil první branku hostů. Tato branka ale domácí nezabrzdila. V 6.minutě domácí zahrávali rohový kop Neklem a na jeho centr si naskočil Listopad a hlavou srovnal stav utkání na 1:1. Poté se hra odehrávala od vápna k vápnu. V 19.minutě skončila střela Převrátila nad brankou hostí. Hosté pak domácí trochu přitlačili, ale vyloženou šanci si nepřipravili a když už se zdálo, že přece jenom nad domácími vyzrají, stál jim v cestě brankář Slavík. Ve 42.minutě zahrával od středu hřiště Nekl přímý kop a na jeho centr nejlépe zareagoval Pšenička a hlavou vstřelil druhou branku domácích. Ještě o dvě minuty později střílel Hadáček, ale pouze nad branku Táborska. Poločas tak skončil 2:1 pro domácí.
     Druhý poločas postupem času získávali mladí fotbalisté Táborska převahu. Ve 48.minutě střela Valenty skončila nad domácí brankou. V 57.minutě pak střílel z přímého kopu Dudl, ale jeho pokus Slavík chytil. Hosté pak ještě přidali a zvláště v rychlosti zatlačili čimelické do defenzivy. V 72.minutě po střele Valenty zasahoval Slavík a míč vyrazil na tyč. V 75.minutě byl ale domácí brankář krátký na přízemní střelu Blechy a hosté tak srovnali stav utkání na 2:2. Poté se domácí přece jen vzpamatovali a hra se opět vyrovnala. V 84.minutě pálil Hadáček, ale Satrapa míč chytil. V samotném závěru utkání se do výborné šance dostal Hegenbart, ale míč měl na dlouhou nohu a střela tak skončila těsně nad brankou.
Utkání tak skončilo spravedlivou remízou 2:2.