Ševětín zažívá renezanci. Odskákaly to i Čimelice

V 11.kole KP zavítalo mužstvo Čimelic na hřiště posledního celku do Ševětína. Začátek utkání nasvědčoval postavení obou mužstev v tabulce. Čimeličtí měli převahu, ale neplodnou. Ve 13.minutě centroval Řezáč do vápna na Pávce, ten krásně přihrál volnému Kášovi, ale ten trestuhodně přestřelil. Čimeličtí dále soupeře tlačili ,ale bohužel si kromě několika rohových a přímých kopů žádnou šance nevytvořili. Ve 33.minutě měl blízko ke skórování Pšenička, ale jeho hlavička po centru Vitáka skončila vedle branky domácích. I když měli čimeličtí převahu, skóre se do poločasu nezměnilo.

Druhý poločas se domácí osmělili v 51.minutě hlavičkoval domácí Wolf vedle čimelické branky. Postupem času domácí hru vyrovnali a v 67.minutě po přihrávce Novotného se k míči dostal Hindy a vstřelil první branku domácích. To hosty zaskočilo a jejich hra přestala být důrazná. Naopak domácí se stále častěji dostávali do protiútoku a v 83.minutě po špatné rozehrávce Čimelic se dostal k míči Mohamed a vstřelil druhou branku. Poté čimeličtí přidali v 88. minutě pak prostřelil Řezáč domácího brankáře a snížil stav na 2:1. I přes mohutný nápor v závěru utkání čimeličtí nedokázali stav srovnat a zcela po zásluze nechali vítězství domácím.