Poslední přípravný zápas se Siku vydařil. Proti Vacovu vyhrálo rozdílem devíti branek

V posledním přípravném utkání se na UMT v Písku potkala mužstva Vacova a Čimelic. Hned od začátku čimeličtí se pustili do útoku a již ve 2. minutě utekl po levé straně Varhan a krásně naservíroval míč Hegenbartovi a ten vstřelil první branku Čimelic. V dalších minutách bylo vidět, kdo je pánem na hřišti. V 11.minutě po přihrávce Listopada vstřelil druhou branku Varhan. Ve 23. minutě po přihrávce Říhy opět Hergenbart dal třetí branku. O minutu později se opět Hegenbart dostal tentokrát po přihrávce Nekla do šance a vstřelil čtvrtou branku. Ve 27. minutě pak krásnou střelou překonal vacovského brankáře Říha a vstřelil pátou branku. V tu dobu panovalo na hřišti pouze jedno mužstvo a to Čimelice. Hosté se prakticky nedostali do šance, vyjma několika rohových kopů. Účet prvního poločasu pak stanovil ve 43. minutě Pšenička. Půle tak skončila jasně pro Čimelice 0:6.
     Druhá polovina vyzněla opět zcela jasně pro čimelické. V 59.minutě opět Hegenbart vstřelil sedmou branku. V 72. minutě pak z PK podruhé skóroval Varhan. Účet utkání pak stanovil svou pátou brankou v 81. minutě Hegenbart. O minutu později se ještě mohlo skóre změnit, ale Suchan svou šanci promarnil. Utkání tak skončilo zcela jasně pro SIKO 0:9