SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚOBEC ČIMELICE

Po vyrovnané bitvě zůstal v Čimelicích bod

Ve třetím kole přivítaly Čimelice dosud neporažené mužstvo Želče. Od počátku utkání byla hra zcela vyrovnaná. V 9. minutě z přímého kopu hostující Brůžek centroval do brankoviště, ale jeho centr Slavík vychytal. Rovněž tak ve 22. minutě, kdy po rohu Želče opět výborně zasáhl Slavík. Ve 32. minutě z přímého kopu Čimelic vystřelil Řezáč a jeho přímá střela, která mířila na branku, skončila v rukou brankáře který na 2x tuto střelu chytil. V 35. a 37. minutě střela opět minula branku Želče. Ve 39. minutě Čimelice zahrávali přímý kop z hranice vápna, k míči se postavil Nekl, ale jeho střelu brankář vyrazil na roh. Poločas poté skončil 0:0
Druhý poločas byl vyrovnaný. Ve 49. minutě hostující Bosnyak střílel na branku Čimelic, ale s jeho střelou si Slavík poradil. V 50.minutě zahrávala Želeč přímý kop, ale centr Brůžka Slavík chytil. V 52. minutě po rohu Želče hlavičkoval Novotný Radek, ale vedle branky. Čimelice sice měly příležitosti, ale ani z přímých a rohových kopů se do vážnější situace nedostaly. Obě mužstva zahrávaly mnoho přímých kop, ale bez úspěchu. Konec utkání byl zcela vyrovnaný, pouze v 85. minutě měly Čimelice po centru Vitáka příležitost, na jeho centr naběhl Řezáč, jeho střela skončila v síti vedle branky. Do konce utkání si ani jedno mužstvo nevytvořilo brankovou příležitost a tak utkání skončilo spravedlivou remízou 0:0.