Po tříkolovém půstu bodovalo SIKO naplno

Ve 12.kole KP přivítalo mužstvo Čimelic hosty z Dačic. A domácí začali pěkně svižně. V 6.minutě utekl po levé straně Káš a jeho centrovaný míč přesně trefil hlavou Hlavín a vstřelil první branku domácích. O dvě minuty později vystřelil Viták a jeho střela skončila na břevně dačické branky. Z následné dorážky se ale Hegenbart netrefil. Ve 12.minutě na druhé straně po rohovém kopu Dačic musel zasahovat Slavík. A jak už to v poslední době bývá, ve 22.minutě po nepřesné rozehrávce obrany domácích se lehce dostal k míči Toman a vyrovnal stav utkání na 1:1.Domácí to zaskočilo a nadále se snažili překonat dobře bránící hosty, ale to se jim nedařilo. Až ve 40.minutě po přímém kopu Nekla měl kousek ke skórování Zelenka, ale na centr nedosáhl a tak poločas končil nerozhodným výsledkem.

Druhý poločas začal opět v režii domácích. V 53.minutě po přihrávce Vitáka vstřelil druhou branku domácích Hegenbart. Hosté se sice snažili, ale většinou jejich finální přihrávky domácí obrana likvidovala. Dá se říci, že čimeličtí měli mírnou převahu, ale i oni nedokázali dačickou obranu překonat. V 82.minutě měl blízko ke vstřelení třetí branky Pšenička, ale jeho pokus hlavou skončil vedle dačické branky. A tak čimeličtí nakonec dovedli utkání k vítěznému konci a po vítězství 2:1 se posunuli v tabulce o jedno místo dopředu.