Příprava: Po Spartě prověřila mužstvo Čimelic divizní Dobříš

V dalším přípravném utkání se na hřišti v Semicích utkali Čimelice se šestým týmem divize MFK Dobříš. Lépe začalo mužstvo MFK a mělo více ze hry, ale do šance se nedostávali. Hra se postupně vyrovnávala. Ve 25.minutě vstřelil hostující Jan Šrain první branku Dobříše. Čimeličtí poté přidali a ve 34.minutě srovnal stav utkání Nekl. Obě dvě mužstva se snažila o vstřelení dalších gólů, ale to se jim do konce poločasu již nepodařilo.

Druhý poločas začali lépe čimeličtí a ve 47.minutě po rohovém kopu Nekla hlavičkoval do branky Dobříše Zelenka. S přibývajícími minutami si mužstvo Dobříše vytvářelo stále větší tlak a v 60.minutě pak Talůžek využil zaváhání v obraně Čimelic a vyrovnal stav na 2:2. V 66.minutě pak další zaváhání v rozehrávce Čimelic využil Václav Šrain a vstřelil třetí branku Dobříše. I čimeličtí se dostávali do šancí, ale ani Říha a Svojše nedokázali překonat brankáře hostí. V 85.minutě pak svou druhou brankou pečetil vítězství MFK Dobříš Talůžek.

Další přípravný zápas sehrají Čimelice v sobotu 5.8. od 10.15 hod. proti písecké U19.