Písecká devatenáctka si do Čimelic přijeli pro bůra

Čimelice v přípravném utkání na svém hřišti přivítali mladíky z Písku. Domácí byli od počátku aktivnější a přesnější v rozehrávkách. Již v 5.minutě po přihrávce Hegenbarta skóroval Nekl. Ve 14. Minutě po rohovém kopu hlavičkoval Hegenbart, ale vedle branky. V 16.minutě po centru Listopada se k míči dostal Nekl, přihrál Varhanovi a ten za přispění jednoho z píseckých obránců vstřelil druhou branku domácích. V závěru si pak písečtí ještě jeden gól dali sami (Řezáč) a tak poločas skončil 3:0 pro domácí.
     Druhý poločas opět domácí byli aktivnější. V 56.minutě se do vápna dostal Varhan, ale byl faulován a z nařízeného PK dal Hegenbart čtvrtou branku domácích. V 61.minutě vystřelil z hranice vápna Převrátil a dal pátou branku domácích. V 73.minutě se pak do šance dostal domácí Říha, ale šanci nedal.
     Hosté se za celý zápas dostali dvakrát do šancí, ale domácí brankář Přibyl vše vyřešil. Utkání se hrálo za velkého vedra a tak již ke konci zápasu bylo vidět, že někteří hráči již toho mají dost a dost. Písečtí přijeli rovnou ze soustředění a rovněž domácí od pátku a celou sobotu tvrdě trénovali. Přesto si myslím, že utkání se hrálo ve slušném tempu a hlavně slušně.
     Další přípravný zápas sehrají Čimelice v neděli 5.8. od 17.00 hodin v Jankově proti domácímu mužstvu.