shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Novinky

Osek v cestě za záchranou obral Čimelice

Dvě slepené branky Hocha a Hosnedla znamenaly pro Osek enormně důležité body v boji o setrvání v soutěži. Proti Čimelicím ustálo mužstvo Jaroslava Voříška závěrečný tlak a připsalo si výhru 2:1. Za hosty snížil z dorážky Řezáč.

V posledním podzimním kole KP nastoupily Čimelice v Oseku. V oslabené sestavě (chyběl pro zranění Slavík) začali hosté aktivněji. Už v první minutě se do šance dostal Varhan, ale jeho střela mířila vedle domácí branky. Prvních 13 minut měli hosté převahu, ale pak přišla 15. minuta a z přímého kopu se trefil domácí Hoch a vstřelil první branku – 1:0. O minutu později po chybě Vitáka se dostal k míči Hosnedl a postupoval sám na brankáře Čimelic. Svou šanci využil a vstřelil druhou branku Oseku. Hosté byli jako opaření a to se ještě v 18. minutě dostal do šance Carda, ale mířil nad. Ve 27. minutě zahrávaly Čimelice přímý kop. Nekl nacentroval, ale Řezáč v pádu míč netrefil. V poslední minutě první půle pak domácí zahrávali ještě přímý kop, ale Hoch tentokrát mířil nad čimelickou branku. Poločas tak skončil vedením domácích fotbalistů 2:0.

Druhou půli opět začaly aktivněji Čimelice, ale v koncovce se jim nedařilo. Až v 62. minutě utekl po levé straně Varhan, jeho střela skončila na tyčce domácí branky a odražený míč se dostal k Řezáčovi, který prudkou střelou pod břevno snížil stav na 2:1. V 65. minutě domácí Hosnedl trefil břevno čimelické branky. V posledních patnácti minutách pak mužstvo kouče Smrčiny výrazně domácí tým přehrávalo, ale koncovka byla zoufalá. Domácí tak zaslouženě zvítězili 2:1.