Osek si poradil s Čimelicemi, výhru trefil kanonýr Jakub Říský

Hned na začátku utkání domácí podržel gólman Kozlík, který zlikvidoval šanci soupeře, a naopak ve 20. minutě otevřel skóre Jan Hoch. Hosté vyrovnali ve 34. minutě Vitákem. V 53. minutě zapadla nenápadná hlavička oseckého Cardy k zadní tyči na 2:1, o 12 minut později Čimeličtí kopali roh, domácí míč na několik pokusů nedokázali dostat do bezpečí a Varhan střelou k tyči znovu srovnal.

Ale hned pět minut nato šel sám na branku domácí kanonýr Říský, obešel gólmana a do odkryté svatyně znovu strhl vedení na stranu Oseku. Hned v 73. minutě pak Kozlík zneškodnil další stoprocetní příležitost Varhana, který střílel z ideální pozice sám. Pojistku domácích přidal v 85. minutě znovu Říský, a to povedenou střelou na zadní tyč, která měla ligové parametry.

Hlavními postavami zápasu byli brankář Jakub Kozlík a střelec dvou gólů Jakub Říský. Pro Osek to byla čtvrtá výhra v sezoně, z toho třetí doma. Čimelice zůstávají poslední s pěti body.