Milevsko v derby smázlo Čimelice rozdílem třídy

Jednoznačnou záležitostí bylo nedělní derby v rámci 28. kola krajského přeboru. Domácí Milevsko, druhý nejlepší tým jarní části, na svého soupeře z Čimelic vlétlo a první půlhodině dominovalo. Nápor korunoval vedoucí brankou František Koutník – 1:0. Závěr prvního poločasu ale vzduchotechnikům nevyšel a přišel trest, o vyrovnání se postaral gólem do šatny střelec z Milevska v barvách Čimelic Miroslav Suchan – 1:1. Druhý poločas už byl jasně v režii vzduchotechniků, kteří definitivně převzali otěže utkání do svých rukou a okresnímu rivalovi nic nepovolili. Zasloužené rozdílové branky se dočkal v 64. minutě dorážkou ze závaru v pokutovém území Martin Petr a definitivní jistotu dal svému týmu o čtyři minuty později Josef Komárek, který ze 20 metrů natáhl ke střele a krásným volejem nedal Slavíkovi v čimelické svatyni žádnou šanci – 3:1. Domácí už pak zápas před 250 diváky dohrávali v euforii a poslední hřebíček zasadil odevzdaným hostům ještě v 89. minutě Barda – 4:1.