Lafatův Olešník rozstřílel pod dekou hrající Čimelice

V dalším kole KP přivítali Čimelice fotbalisty Olešníku. Domácí si od začátku věřili, ale to trvalo pouze prvních 20 minut. Hned v 1.minutě se do šance dostal Hegenbart, ale jeho střela mířila vedle branky. Rovněž tak Hegenbartova střela v 8.minutě mířila nad branku hostů. Hra se postupně vyrovnávala a fotbalisté Olešníku získávali navrch. Ve 30.minutě
po ztrátě míče ve středu hřiště se dostal k míči Štos a vstřelil první branku utkání. Hra čimelických se poté rozpadla a spoustu přihrávek kazili a rovněž tak obranná hra byla velice slabá. Ve 39.minutě opět Štos využil špatné obranné hry Čimelic a vstřelil druhou branku Olešníku. Ve 44.minutě pak Vařák opět využil špatnou rozehrávku v obraně a vstřelil třetí
branku. Poločas tak skončil zcela přesvědčivě 0:3 pro hosty.
     Druhá polovina pak jasně vyzněla pro Olešník. Domácí se velice trápili a toho hosté dokonale využili. V 67.minutě po přihrávce Lafaty opět Štos vstřelil čtvrtou branku hostů. V
77.minutě pak po rohovém kopu dorážel ve skrumáži Lafata a to byla pátá branka v síti domácích. V 84.minutě pak po centru hlavičkoval ještě před vápnem Lafata a nachytal
domácího brankáře na švestkách a vstřelil šestou branku. V 87.minutě pak ještě střela Lafaty skončila na tyči domácí branky. V 89.minutě se pak dostal ještě do dobré pozice Grobár, ale mířil vedle. Utkání tak skončilo zcela přesvědčivým vítězstvím Olešníku 0:6.
     Domácí mužstvo se bude muset s tímto vyrovnat a hlavně se zvednout po psychické stránce. Bohužel i v dalším utkání v Roudném nebudou Čimelice kompletní a vše bude pouze jen na hráčích, jak se se stávající situací vyrovnají.