SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚOBEC ČIMELICE

Krajské Čimelice prohrály s divizní Malší rozdílem třídy

Ve druhém přípravném utkání se Čimelice utkali s divizním mužstvem Roudného na UMT v Písku. A hned od počátku utkání bylo zřejmé, kdo bude na hřišti pánem. V 8.minutě zahrával roudenský Vlk rohový kop a Slavík si nešťastně míč srazil do branky. Roudenští nadále Čimelice přehrávali, hlavně v osobních soubojích byli jasně lepší. Přesto v 21.minutě se dostal do dobré šance Suchan, ale jeho pokus skončil vedle roudenské branky. Ve 32.minutě po chybných rozehrávkách v obraně Čimelic se dostal k míči Solomaha a podruhé překonal Slavíka v brance Čimelic. O deset minut později chabý výkon Čimelic potrestal třetí brankou Bartoš.
     Ve druhém poločase se hra očividně vyrovnala, přesto se čimelickým fotbalistů nedařili překonat dobře fungující obranu Roudného. Přesto se do šance dostal jak Hegenbart, Viták i Řezáč, ale mužstvu Sika scházelo trocha štěstí. Ve druhé polovině utkání již žádná branka nepadla a mužstvo Roudného si tak zaslouženě odvezlo výhru 3:0.
     V dalším utkání hrají Čimelice v sobotu 17.2. ve 12.15 v Sušici proti domácímu mužstvu, rovněž účastníku KP.