SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚOBEC ČIMELICE

Kdo neviděl, neuvěří – z jasné výhry Sika bylo nakonec drama

Čimeličtí v dalším kole KP přivítali na svém hřišti fotbalisty z Nové Včelnice. Před slušnou návštěvou začali domácí lépe. Již ve 3.minutě utekl po pravé straně Řezáč a jeho centr přesně našel Převrátila, který vstřelil první branku utkání. I v dalších minutách byli domácí aktivnější a neustále se tlačili před branku hostů. Ve 27.minutě se do brankové šance dostal Řezáč, ale jeho pokus brankář Vokuš vyrazil na rohový kop. Ve 29.minutě pak Suchan rovněž v ve velké šanci nastřelil brankáře a opět to byl jen rohový kop. Ve 36.minutě opět Suchan ve velké příležitosti z deseti metrů opět trefil jen do brankáře. Ve 40.minutě pak byl ve vápně sražen Pšenička a z nařízeného PK Převrátil vstřelil druhou branku domácích. Tak skončil i poločas, tedy 2:0 pro domácí.
     Druhou polovinu začali opět lépe domácí. V 46.minutě po levé straně utekl Viták a jeho centr do vápna si do vlastní sítě vstřelil Pivko branku a čimeličtí tak měli tříbrankový náskok.
Domácí byli lepší, v 65.minutě pak v dobré pozici střílel hlavou Řezáč, ale opět jen do brankáře. V 68.minutě pak opět Řezáč střílel z 20 metrů, ale i tento pokus brankář Vokuš chytil.
V 70.minutě pak z ojedinělého útoku vstřelil Petráš první branku Včelnice. Od této doby se pak domácím přestalo dařit, byli opoznání pomalejší a včelničtí se neustále tlačili do útoku
a v 80.minutě se jim podařilo vstřelit druhou branku a snížili tak stav na 3:2.Domácí se pak přece jenom vzchopili a nejtěsnější výsledek do konce utkání ubránili.
     V pondělí pak Čimelice odehrají odložené utkání proti Katovicím od 16.oo hodin.