SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚOBEC ČIMELICE

Katovice doma nestačily na Čimelice, těm stačila jediná trefa

Ve 2.kole KP nastoupilo mužstvo Čimelic v Katovicích proti domácímu mužstvu. Zde na hřišti v Katovicích se čimelickým moc nedaří. Naposledy zde bodovali ještě v 1.A třídě v roce 2010. A tak od začátku začali čimeličtí aktivně. Ve 3.minutě po rohovém kopu hlavičkoval Bednařík, ale jeho pokus brankář  Švehla chytil. Hosté měli více ze hry a domácí prakticky k ničemu nepouštěli. Ve 20.minutě sice z ojedinělého útoku domácí vstřelili branku, ale ta nebyla uznána pro ofsajd. Ve 26.minutě na druhé straně se po přihrávce Nekla dostal k míči Hegenbart a nedal domácímu brankáři šanci a vstřelil první branku utkání. Domácí bylo zcela viditelně zaskočeni a to se projevovalo i na jejich hře. Velice těžce se dostávali dopředu a pokud se jim to povedlo, obrana Čimelic pracovala dobře a Slavík vše jistil. Ve 42.minutě se v dobré pozici ocitl opět Hegenbart, ale jeho pokus hlavou domácí brankář chytil. Poločas tak skončil lépe pro Čimelice.

Druhý poločas začal mohutným náporem domácích. Čimelické mužstvo bylo před svým pokutovým územím uzavřeno, ale kromě několika rohových kopů se domácí do šance ke vstřelení branky prakticky nedostalo. V 55.minutě naopak na druhé straně po přímém kopu Nekla krásně nůžkami vystřelil Řezáč, a domácí brankář jen s námaho vyrazil prudkou střelu mimo branku. Snaha domácích pomalu uhasínala atak se hra opět vyrovnala. Čimelice ale měli opět více ze hry. Domácí se snažili dostat kupředu pomocí dlouhých nákopů, ale to k ničemu nevedlo. V 73.minutě se do šance dostal Pávec, ale i jeho střelu domácí brankář vyrazil. V 76.minutě  si poradil i ze střelou Říhy. V 80.minutě pak byl vyloučen domácí Blatský, který po odpískaném faulu na Zelenku na tohoto dupl a zcela zaslouženě musel ze hřiště odejít. Posledních 10 minut pak už Čimelice si svůj  těsný náskok uhlídali a zcela zaslouženě vyhráli 0:1. Předvedenou hrou si hosté výhru zcela zasloužili a tím více překvapil Nosek, který za celý zápas nesčetně krát hlavičkoval a vždy s úspěchem, což u něho nebývalo zvykem. Pochvalu si ale zaslouží celý tým.

V dalším kole přivítají Čimelice na svém hřišti zatím neporaženou Želeč.