K postupu Čimelic přispěl hattrickem Jakub Klimeš

Ve druhém kole poháru Okresního fotbalového svazu Písek přivítal nově znovuvytvořený B tým Čimelic, za který nastoupili převážně mladíci, někteří v kategorii mužů dokonce debutovali, celek Kostelce nad Vltavou, který hraje okresní přebor Písecka. V utkání bohatém na góly, když na některých ve svých sítích měli lví podíl oba brankaři, se brzy ujali vedení hosté, ale radovali se z něho jenom tři minuty. Pak se domácí mladíci nastěhovali na polovinu soupeře a dvěma góly vytáhli své vedení až na 3:1. Hosté stačili ještě do přestávky snížit, ale i v dalším průběhu stále jenom dotahovali náskok Čimelic, v jejichž dresu se hattrickem zaskvěl Jakub Klimeš. Kostelec v průběhu utkání dvakrát snížil na rozdíl jediného gólu, vyrovnat se mu ale nepodařilo, a tak do třetího kola postupuje béčko Čimelic.