Hradec žehral na efektivitu útoku. Brankáře Slavíka nepřekonal

V 17. kole krajského přeboru zavítalo mužstvo Čimelic na hřiště Jindřichova Hradec. Domácí i bez několika absencí měli převahu, ale jejich naději podlomil vlastní gól a nevyužité šance. Od počátku utkání měli domácí mírnou převahu a neustále se tlačili před čimelickou branku, ale vše řešila obrana a brankář Slavík. V 18. minutě ale došlo ke kuriózní situaci, kdy domácí obránce Blažek zahrával malou domů, brankář Rešl na mokrém trávníku uklouzl a pak jen smutně koukal, jak se míč putoval za brankovou čáru. Hosté se tak ujali vlastním gólem vedení 0:1. V dalším průběhu utkání se hra příliš neměnila, Čimeličtí kazili spoustu přihrávek a zcela sporadicky se dostávali na polovinu soupeře. Ve 32. minutě se do výborné šance dostal domácí Koutný, ale Slavík výborně zasáhl. Zakrátko si s příležitostí Hadáčka, jemuž přihrával Listopad, poradil domácí gólman Rešl. Napodruhé už udeřilo. Ve 37. minutě centroval Němec z vlastní poloviny do pokutového území Hradce, tam se dostal k míči Káš, obešel jednoho z obránců a přihrál Suchanovi, který prudkou přízemní střelou překonal domácího brankáře podruhé. Krátce před odchodem do kabin měli domácí výhodu trestného kopu z hranice šestnáctky, avšak Koutný střílel jen do zdi. Druhou půli opět začali domácí aktivněji, ale nedařilo se jim akce dotáhnout do konce. V 56. minutě se naopak čimelický Suchan dostal do dobré šance, ale i s jeho pokusem si domácí brankář poradil. Pak se oboustranně hrálo vyrovnané utkání. V 86. minutě domácím svitla naděje na korigování výsledku. Jeden z obránců Čimelic fauloval v šestnáctce a byl nařízen pokutový kop. K míči se postavil Marek Šenkýř, ale jeho pokus vystihl Slavík a penaltu chytil. Ve zbývajícím čase se již nic podstatného nestalo, a tak si Čimeličtí odvezli důležité vítězství.