Hlavičky Řezáče a Káše zařídily vítězství Čimelic s Protivínem

V posledním kole podzimní části KP přivítalo mužstvo Čimelic hosty z Protivína. Toto utkání se původně mělo hrát o týden dříve, ale pro nezpůsobilý terén bylo odloženo. Přesto, že opět pršelo a terén byl na hranici regulérnosti, zápas se odehrál. Již od počátku utkání bylo zřejmé, že hrát po zemi dost dobře nepůjde a proto obě mužstva se snažila nakopávat míče dopředu. V 5.minutě hosté zahrávali přímý kop, ale pokus Prášila skončil ve zdi domácích. V 15.minutě pak zahrávali domácí přímý kop z levé strany. Nekl krásně nacentroval a Řezáčova hlavička skončila i za přispění hostujícího brankáře v síti. Domácí se tak ujali vedení 1:0. O pět minut později se do šance dostal Viták po rohovém kopu Nekla, ale jeho teč skončila těsně vedle branky Protivína. To bylo bohužel vše důležité z prvního poločasu. Rozmoklý terén činil oběma mužstvům velké problémy a hra se převážně odehrávala ve středu hřiště.
Druhý poločas se odehrával ve stejné režii jako první. Domácí  se přesto na těžkém terénu více prosazovali a prakticky hostům nic nepovolili. Využívali nákopů a následnému dobíhání ale také bez výsledku. Až v 74.minutě utekl po pravé straně Pávec a jeho přesný centr doletěl ke Kášovi, který ač nevelkého vzrůstu přesto hlavičkou vstřelil druhou branku domácích. A to bylo vše, co se ve druhé polovině událo. Zápas se pak dohrál v poklidu do konce a domácí tak uhájili třetí pozici v tabulce KP.