shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Novinky

Hegenbart dvěma góly zajistil první výhru v sezoně proti Malše Roudné

V 6.kole KP zavítali čimeličtí fotbalisté na hřiště roudenských fotbalistů. Čimelickým s nepříliš závyděnihodným umístěním v tabulce se moc šancí na úspěch nedávalo. Hosté díky velké marodce přijeli pouze s jedním hráčem na střídání. Začátek zápasu byl zcela vyrovnaný. V 9.minutě po rohovém kopu Čimelic hlavičkoval Zelenka, ale pouze nad branku. V 17.minutě se ke střele dostal jeden z roudenských hráčů, ale Přibyl skvěle zasáhl. Celý první poločas si pak žádné mužstvo nevytvořilo brankovou příležitost a tak stav 0:0 odpovídal dění na hřišti.
     Druhý poločas začali lépe domácí. Ve 48.minutě přihrál Bartoš Píšovi a tomu se podařilo prostřelit Přibyla a domácí se tak ujali vedení 1:0.Zdálo se, že to čimelické opět položí, ale v 50.minutě po centru Nekla z přímého kopu se k hlavičce dostal M.Viták a následně hlavou dorazil míč do sítě Hegenbart a srovnal stav utkání na 1:1.Čimeličtí vycítili šanci a v 56.minutě po centru se dostal k míči opět Vašek Hegenbart a prostřelil domácího brankáře a vstřelil druhou branku Čimelic. Domácí poté přidali a v 60.minutě nebezpečně střílel Bartoš, ale vedle. V 64.minutě po rohovém kopu Čimelic opět hlavičkoval Zelenka nad branku. Domácí se sice poté dostávali dopředu, ale pokud vystřelili, na místě byl brankář Přibyl, který několika pěknými zákroky nedopřál domácím radost. V 64.minutě našel Hegenbart přesnou přihrávkou Nekla, ale jeho zbrklá střela mířila nad branku domácích. Ti se sice snažili o vyrovnání, ale tentokrát pozorná hra v obraně Čimelic slavila úspěch a uhájila první vítězství V KP v letošním ročníku.
     Pro obě mužstva toto utkání bylo náročné hlavně po fyzické stránce (několik hráčů z obou mužstev v závěru chtali křeče), přesto si Čimelice vítězství zasloužili díky velkému
nasazení a vůli po vítězství.