Favorit se proti čimelické obraně prosadil po přestávce

Ve druhém jarním kole zavítalo mužstvo Čimelic na hřiště vedoucího mužstva soutěže do Želče. Pro hosty to byl první jarní zápas. Utkání se hrálo na těžkém terénu, ale to bylo pro obě mužstva stejné. Od začátku se hrálo vyrovnaně. V 9.minutě se dostal do šance domácí Novotný, ale s jeho pokusem si Slavík poradil. O minutu později se do výborné šance dostal Hegenbart, ale jeho pokus domácí brankář vyrazil na rohový kop. Hra se v další době odehrávala převážně od vápna k vápnu a žádné velké příležitosti na obou stranách si fotbalisté nepřipravili. Pouze ve 40. minutě měli výhodu přímého kopu Čimelice, ale Listopad trefil zeď a následná střela Převrátila skončila nad brankou domácích. Poločas tak skončil smírně 0:0.
     Druhý poločas začali čimeličtí aktivněji, ale kromě několika rohových kopů si žádnou větší šance nevypracovali. V 65.minutě se naopak pod tlak dostali čimeličtí a po třech střeleckých pokusech, kdy zachraňoval jak Slavík v brance tak i obránci se k míči dostal nakonec Novotný a vstřelil první branku domácích. Poté se čimeličtí opět tlačili dopředu a v 73.minutě nastřelil Převrátil tyčku domácí branky. Hned z protiútoku do otevřené obrany Čimelic zaútočil vystřídavší Bosnyak a dal druhou branku domácích. Čimeličtí ještě tlak zvýšili, a v 75.minutě skončila střela Varhana na břevně domácí branky. Poté se Čimelice usadili na polovině domácího mužstva, ale kromě několika rohových kopů si žádnou brankovou šanci nevytvořili. Domácí pak ještě do konce utkání kopali dva rohové kopy, ale bez úspěchu a tak utkání skončilo 2:0 pro domácí.