Dvoubrankové vedení Junior neudržel, Čimelicím nakonec podlehl

V dalším přípravném utkání se Čimelice utkali na UMT ve Strakonicích s Juniorem. Utkání bylo od počátku vyrovnané, ale po dlouhou dobu si ani jedno mužstvo nevytvořilo brankovou příležitost.Ve 29.minutě po centru Vitáka v rozhodující chvíli Hovorka minul míč.V 31.minutě po Listopadově přímém kopu musel domácí brankář vytáhnout míč ,který mířil do horního růžku branky.Domácí se pak stále častěji dostávali dopředu a ve 37.minutě se dočkali, kdy po skrumáži před čimelickým brankářem se nejlépe zorientoval Zušťák a vstřelil první branku domácích.O pět minut později opět Zušťák zužitkoval centr zprava a zcela nehlídán dal druhou branku.Poločas tak skončil 2:0 pro domácí mužstvo.
Po přestávce a domluvě trenéra Čimelic se hra hostů podstatně zlepšila.Čimeličtí začali více využívat křídelní hru a tím domácím začali dělat starosti.V 53.minutě opět Hovorka minul dobrou přihrávku Varhana.V 55.minutě po rohovém kopu Převrátila se Hovorka přece jenom trefil a snížil stav na 2:1. Hned po jedné minutě přihrával zprava J.Viták a Mezera bez problémů vyrovnal stav na 2:2. Čimeličtí po obou stranách se dostávali snadno před šestnáctku domácích ale ne a ne se trefit. Až v 76.minutě po levé straně utekl Varhan,obešel jednoho z obránců a střelou k tyči vsítil třetí branku Čimelic.V 80, minutě se dostal do velké šance Nosek, ale ani ze dvou metrů branku netrefil. To si zopakoval i o tři minuty později,kdy z téhož místa opět branku netrefil. Čimeličtí pak do konce utkání si výsledek pohlídali a vyhráli tak 2:3.
K poslední přípravě nastoupí Čimelice v neděli 10.3. od 14.30 hodin v Písku proti účastníku 1.B třídy TJ Hradiště.