Dorostenci Písku potupili muže čimelického Sika

V dalším přípravném utkání nastoupili čimeličtí fotbalisté proti dorostencům U 19 FC Písek. Od počátku utkání se domácí projevovali kompaktnějším týmem a pomalu se dostávali do převahy. Přesto v 19.minutě po úniku po pravé straně čimelický Hadáček nacentroval do vápna  a Říha vstřelil domácím branku. O minutu později měl velkou příležitost Suchan, ale jeho střela po přihrávce Hegenbarta skončila vedle domácí branky. Ve 25.minutě vyrovnal domácí Petřík a o minutu později poslal domácí do vedení Blažek.Č imeličtí zcela vyklidili pole a nechávali domácí hrát. Ve 34.minutě pak poločasový výsledek stanovil opět Blažek, který vstřelil třetí branku domácích.
     Druhý poločas se ze začátku zdálo, že čimeličtí přidají, ale opak byl pravdou. Spousta nepřesných přihrávek, špatný pohyb, to vše nahrávalo domácím. V 64.minutě se trefil Gažík a o minutu později Blažek upravili stav na 5:1. V 71.minutě pak Gažík vstřelil šestou branku. Čimelicím se nadále nedařilo, přesto v závěru utkání po přímém kopu Řezáč nastřelil břevno a o chvíli později jej napodobil Převrátil, rovněž střela do břevna. V samotném závěru pak konečný výsledek stanovil Němeček, který vstřelil z PK sedmou branku. Čimelickým se tento zápas absolutně nepovedl a zcela zaslouženě prohráli.
     V posledním přípravném zápase se Čimelice utkají s fotbalisty Vacova 10.3. od 17.30 hodin na UMT v Písku.