Domácí chybovali a hosté chyby trestali

V 11.kole KP přivítali Čimelice na svém hřišti fotbalisty z Třeboně. Začátek utkání byl z obou stran opatrný a hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. V 15.minutě ovšem došlo v čimelické obraně k nedorozumění, toho využil Holzepl a vstřelil první branku Třeboně. O minutu později se do brankové šance dostal Pšenička, ale krásnou přihrávku Řezáče střelil vedle třeboňské branky. Čimelice se sice snažili o vyrovnání, ale ani pokusy Řezáče, Hegenbarta a Pšeničky nevedly k vytouženému vstřelení branky. V samotném závěru prvního poločasu z přímého kopu poslal Holzepl míč, který skončil na tyčce čimelické branky. Poločas tak Třeboň vyhrála 1:0.

Druhý poločas začali aktivněji domácí, ale jejich snahu zchladil ve 54.minutě Průcha, který hlavou vstřelil druhou branku hostí,Čimeličtí zvýšili tlak a v 61.minutě po pěkné přihrávce Řezáče snížil Káš na 1:2. V tuto dobu čimeličtí získávali znatelnou převahu, ale bohužel se srovnat stav nedařilo. V 80.minutě pak po chybě Převrátila ve středu hřiště se dostal k míči Průcha a vstřelil třetí branku Třeboně. V 86.minutě pak navíc po faulu byl domácím vyloučen zcela po právu Káš, který neudržel nervy na uzdě a dupl ne jednoho třeboňského hráče a navíc sprostě pak nadával pomeznímu rozhodčímu. Z následného přímého kopu pak Holzepl trefil břevno domácí branky. Ještě v samotném konci utkání šel sám na brankáře Slavíka Přibyl, ale poslal míč vedle branky. Hosté tak zcela zaslouženě vyhráli 1:3.