SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚOBEC ČIMELICE

Derby mezi Čimelicemi a Milevskem vyhrál pasivnější tým

Ve 13.kole KP Čimelice přivítali na svém hřišti fotbalisty z Milevska. Do okresního derby lépe vstoupili čimeličtí. Již ve 3.minutě se po přihrávce Řezáče dostal do šance Varhan ale v rozhodujícím okamžiku minul míč. V 8.minutě po Varhanově přihrávce se k míči dostal Suchan a vstřelil první branku domácích. V 16.minutě měl blízko k vyrovnání Petr, ale jeho střelu Slavík skvěle chytil. V 19.minutě si pak Řezáč vyměnil míč s Hegenbartem, ten mu zpětně přihrál a jeho prudká střela i za malé pomoci jednoho z milevských skončila v síti  milevského brankáře. Ve 33.minutě skončil pokus hlavou milevského Bardy na břevně domácí branky. Další Bardův pokus ve 37.minutě vyrazil Slavík na rohový kop. Poločas tak skončil lépe pro domácí.
     Druhý poločas milevští zahájili o poznání lépe a v 50.minutě se jim podařilo Patákem snížit stav na 2:1.V dalších minutách milevští získávali převahu, ale v rozhodujících chvílích dobře pracovala obrana v čele s brankářem Slavíkem. Hosté se sice snažili překonat čimelické, ale to se jim naštěstí pro domácí do konce utkání již nepodařilo. Zápas tak Čimelice