Čimeličtí si poradili s příbramským Spartakem

V dalším přípravném utkání nastoupilo mužstvo Čimelic proti Spartaku Příbram na jejich UMT. Obě dvě mužstva hrají KP a mají i po pdzimu stejné umístění v tabulkách. Přesto
od počátku utkání bylo zřejmé, kdo bude mít navrch. Čimeličtí začali lépe a již ve 4. minutě utekl po levé straně Hegenbart, nacentroval přesně do vápna Neklovi a ten vstřelil první branku Čimelic. Postupem času měli čimeličtí převahu a domácí prakticky k ničemu nepouštěli. Ve 20. minutě byl domácím brankářem faulován Suchan a z nařízeného PK Hegenbart
sice na druhý pokus překonal příbramského brankáře podruhé. Do konce 1. poločasu se pak nic podstatného nestalo, kromě několika nepovedených pokusů o střelu domácích. Slavík v brance Čimelic byl vždy na místě.
Druhý poločas začal opět lépe pro čimelické. Ve 48. minutě po nepovedeném zákroku po střele Suchana domácí brankář kapituloval potřetí. Čimeličtí fotbalisté nadále tlačili a v
63. minutě se dostal do velké šance Pávec, ale jeho střela mířila těsně vedle branky domácích. V 68. minutě opět po střele Pávce musel zasáhnou místo brankáře spoluhráč a byl nařízen PK. Míč si postavil Němec, ale jeho střela orazítkovala břevno. Domácí se přece jenom dočkali v 83. minutě kdy po přímém kopu dorážel do branky Čimelic domácí Dražan a snížil stav na konečných 1:3. Ještě v samotném závěru utkání pak Hegenbart nedal vyloženou šanci a tak spokojenější po zápase bylo mužstvo Čimelic.
Další utkání sehrají Čimelice 25.2 od 10.30 hodin na UMT v Dobříši proti domácímu diviznímu celku MFK Dobříš.