Čimeličtí na Spartaku neuspěli

K přípravnému utkání se Spartakem Příbram,účastníkem KP Středočeského kraje nastoupili čimeličtí opět v neuplné sestavě.Přesto utkání bylo od začátku vyrovnané, ale postupem času přece jenom domácí získávali mírnou převahu, což jim ale čimeličtí umožňovali nepřesnostmi v rozehrávce. V 19.minutě po přihrávce Machače vstřelil první branku domácích Pavlišta.Hosté se pak dostávali do tlaku a domácí se jen ztěžka dostávali před čimelickou branku.Ve 37.minutě se po přihrávce Hegenbarta dostal do velké šance Hovorka
ale jeho střela mířila vedle domácí branky.Ve 40.minutě pak Nekl střílel nad branku domácích. Poločas tak skončil 1:0 pro Spartak.
     Druhý poločas byl zcela vyrovnaný.Ovšem v 56.minutě se z ojedinělého útoku domácích dostal ke střele Kučera a přízemní střelou překonal čimelického brankáře podruhé.Hosté se sice snažili o korigování výsledku, ale i přes velký tlak v posledních 30 minutách branku nevstřelili.Do šancí se postupně dostal Hovorka,Hegenbart, Převrátil,Nekl, Varhan, ale muška tentokrát pro Čimelice nebyla přesná a tak domácí zcela zaslouženě zvítězili.
      Další přípravné utkání sehrají Čimelice v sobotu 2.3. od 14.00 hodin ve Strakonicích proti Junioru Strakonice na UMT.