Čimelickým se nepodařilo zvítězit na půdě Dražic i po nádherné trefě Petra Listopada, remizovali 1:1

V 8.kole KP zavítalo mužstvo Čimelic na hřiště TJ Dražice. V mírně pozměněné sestavě Čimelice vstoupili do utkání s vervou. Již ve 4.minutě se dostal do velké šance Viták, ale jeho střelecký pokus skončil vedle branky domácích. V 11.minutě ale udeřilo na domácí straně. Na centr Schloffa z levé strany si naběhl domácí Novotný a po chybě obránce Čimelic se dostal k míči a prostřelil Slavíka. Domácí se tak ujali vedení 1:0. Hra se postupně vyrovnala a ve 27.minutě zahrávali Čimelice přímý kop. K míči se postavil Listopad a prudkou střelou z 25 metrů nedal domácímu brankáři šanci a vyrovnal stav utkání na 1:1. Ve 29.minutě se opět Viták dostal do dobré pozice, ale jeho střela mířila nad branku domácích. O minutu později se Listopad dostal do výborné šance, ale jeho střelu Baka vyrazil. Poté hra upadla do průměru a až do konce první půle se již nic podstatného nestalo.
     Druhý poločas začali lépe domácí a prvních deset minut nepustili hosty do protiútoku. V 50.minutě se dostal do šance domácí Horka, ale jeho střelu Slavík vyrazil. Poté se obě dvě mužstva snažila dostat se dopředu pomocí dlouhých nákopů, ale toto končilo na obou obranách. Až v samotném závěru utkání domácí házeli aut a k míči se dostal Horka a v obraně Čimelic způsobil zmatek, který vyřešil Slavík i za pomoci tyče branky. Posléze byl zápas ukončen se smírným výsledkem.