shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Novinky

Čimelický trenér Tomáš Smrčina se rozloučil se svým týmem remízou na Rudolfově

  V posledník kole KP zavítalo mužstvo Čimelic na hřiště SK Rudolfov. Již od počátku utkání získávalo mužstvo SIKA mírnou převahu. V 7.minutě skončila střela Suchana na tyči rudolfovské branky. Ve 20.minutě Řezáč nacentroval zprava před branku, ale Hegenbartovu slabou střelu brankář Pícha chytil. Ve 24.minutě se domácí dotáhli do útoku a vůbec první střela skončila v čimelické brance. Ve 32.minutě ale na druhé straně také udeřilo. Před vápnem se dostal k míči Nekl a ten přesnou střelou překonal domácího brankáře a vyrovnal stav na 1:1. Ve 37.minutě centroval zprava Nekl, míč tečoval Hegenbart, bohužel ale vedle domácí branky. O minutu později střílel Říha, ale brankář Pícha střelu vyrazil na rohový kop.
Zbylé minuty do konce poločasu se již nic podstatného nestalo a tak ob mužstva odcházeli do kabin za nerozhodného stavu 1:1.
     Druhou polovinu opět začali aktivněji Čimelice. Neustále se tlačili dopředu, ale kromě několika rohových kopů si šanci nevytvořili. V 56.minutě střela Říhy opět skončila na tyči domácí branky. V 62.minutě vystihl špatnou rozehrávku domácích Hadáček a postupoval směrem k brance, ale jeho střelu opět brankář vyrazil na rohový kop. Čimeličtí se sice snažili,ale do dalších brankových příležitostí se nedostali. Rovněž tak domácí, kteří se dopředu dostávali velice sporadicky. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou. Pro trenéra Čimelic Smrčinu to byl poslední zápas.Od příští sezony odchází k píseckým mladíkům.