shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Novinky

Čimelický půltucet v Dačicích řídil Hegenbart

Ve 20.kole KP zavítali Čimelice na hřiště Dačic. Domácím se v soutěži moc dobře nevede a to bylo znát i v tomto utkání. Začátek byl ovšem vyrovnaný, ale pouze do 10.minuty.
V tuto dobu domácí brankář zasahoval před vápnem hlavou, míč se dostal k Hegenbartovi a ten zkušeně domácího brankáře přeloboval a vstřelil první branku Čimelic. Od této doby se domácí pomalu vytráceli a čimeličtí začali mít zcela jasnou převahu. V 17.minutě po rohovém kopu Nekla střílel nad branku Viták. O minutu později opět po rohovém kopu Nekla zcela netradičně hlavičkoval Hegenbart a byla z toho druhá branka v síti domácích. Ve 21.minutě utekl po levé straně Převrátil, jeho centr našel opět Hegenbarta a ten nezaváhal a vstřelil třetí branku Čimelic. Ve 26. minutě se domácí dostali po dlouhé době dopředu a zahrávali přímý kop, ale střela mířila vysoko nad bránu hostí. Ve 27.minutě se řítil sám na branku Dačic Suchan, ale byl ve vápně faulován a z nařízeného PK dal čtvrtou branku Čimelic, kdo jiný než Hegenbart. O minutu později po přihrávce Hegenbarta střílel Varhan, ale pouze nad branku domácích. Ve 33.minutě po centru Nekla střílel Hadáček rovněž nad domácí branku. Ve 43.minutě se do vápna dostal Hegenbart, ale ten místo přihrávky na zcela volného Suchana volil střelu, ale trefil pouze padajícího domácího brankáře. První poločas tak skončil jasně pro Čimelice, záslsuhou Hegenbarta 0:4.
     Druhý poločas opět Čimelice ovládli hru. Ve 47.minutě Suchan spálil vynikající šanci, kdy šel sám na brankáře, ale jeho střelu domácí brankář chytil. V 50.minutě se domácí zcela vyjímečně dostali do šance, ale Hric mířil vedle čimelické branky.V 52.minutě pak čimeličtí zahrávali rohový kop Neklem a míč i za pomoci větru skončil v síti domácích popáté.
V 56.minutě po rohovém kopu Nekla střílel Pšenička, ale pouze vedle domácí branky. V 58.minutě opět Suchan ve velké šanci, ale ani tentokrát domácího brankáře nepřekonal.
V 64.minutě se pak Suchan přece jenom dočkal, když zužitkoval Hegenbartovu přihrávku a vstřelil šestou branku Čimelic. Domácím se pak podařilo v 66.minutě vstřelit branku,
kdy se dostal před vápnem k míči Jindra a přízemní střelou překonal Slavíka. V 69.minutě běžel sám na brankáře opět Suchan,ale raději přihrál Hegenbartovi, ten to měl ale na dlouhou nohu a domácího brankáře nepřekonal. V 83.minutě pak sám na branku běžel Říha, ale domácí brankář jeho kličku vystihl a míč chytil. V 86.minutě pak domácí Hric mířil nad čimelickou branku, a to bylo vše podstatné v tomto utkání. Domácí zcela propadli v obraně a rovněž tak v nasazení a tak zaslouženě prohráli 1:6