Čimelickému Siku se závěr soutěže nepovedl

V posledním domácím zápase přivítalo mužstvo Čimelic hosty z Oseka. Domácí začali utkání aktivněji a již v 5.minutě přesným centrem Zelenka vybídl Suchana, který postupoval sám na brankáře, ale jeho pokus brankář Hulínko vyrazil na rohový kop.To byla veliká šance. Poté hra od obou mužstev spočívala pouze v nakopávání dopředu. Domácím se postupně
přestala hra dařit, málokdy si přesně přihráli a rovněž tak zaostávali v pohybu bez míče. Hosté z Oseka si žádnou šanci v první polovině utkání nevytvořili, kromě několika standartních situací. Poločas tak skončil 0:0.
     Druhý poločas začali lépe hosté. V 50.minutě po ztrátě míče domácích ve středu hřiště se dostal ve vápně k míči Hoch a překonal domácího brankář a vstřelil první a jak se později ukázalo i jedinou branku utkání. Domácí se sice snažili, ale příliš často chybovali v rozehrávce. V 53.minutě se ke střele dostal Suchan, ale mířil vedle. V 66.minutě se do výborné šance dostal Hegenbart, ale tento vyhlášený střelec mířil vedle branky. V 74.minutě utekl po levé straně Viták, byl ale ve vápně faulován a byl nařízený PK. Míč si postavil Převrátil, ale jeho střela mířila vysoko nad branku. Domácí tak nevyužili možnost srovnat stav utkání a nadále se trápili. Bohužel do konce utkání si pak ani jedno mužstvo šanci ke vstřelení branky nevytvořilo a utkání tak skončilo vítězstvím Oseka 0:1