Čimelické trápila v Želči koncovka

Mužstvo Čimelic zavítalo ve 13.kole KP na hřiště do Želče.Utkání začali lépe hosté. V 9.minutě se dostal do šance po centru Hegenbarta Varhan, ale hlavou mířil vedle domácí branky. Domácí se sporadicky dostávali dopředu, ale ve 12.minutě po nezaviněné srážce čimelického obránce s brankářem Přibylem zůstal brankř ležet na zemi, rozhodčí ale hru nepřerušil a toho využil domácí hráč Kukučka a přízemní střelou z hranice vápna vstřelil první branku domácích.To alke čimelické neodradilo a stále se snažili ohrozit domácí branku.Ve 28.minutě střílel Hegenbart,ale jeho střelu domácí brankář vyrazil na rohový kop.Čimeličtí se sice snažili o vyrovnání, ale v rozhodujících okamžicích kazili přihrávky a zcela zbytečně přicházeli o míč. Poločas tak skončil lépe pro domácí.
     Do druhého poločasu opět vstoupili lépe čimeličtí. V 46.minutě se dostal do obrovské šance Varhan,který utekl po levé straně ,ale branku nedal.V 51.minutě se ve velké šanci ocitl Říha, ale z malého vápna přestřelil branku.To na druhé straně domácí Sokolt využil centru z pravé strany a hlavou překonal čimelického brankáře podruhé.O tři minuty později po rohovém kopu Želče si centr našel zcela osamoceného Fialu a ten překonal čimelického brankáře potřetí.Hosté kupodivu neskládali zbraně a neustále se tlačili dopředu,ale bohužel tentokrát jim nepřálo ani trochu štěstí. V 88.minutě to potvrdil i čimelický Řezáč, který z přímého kopu trefil tyč domácí branky.Domácí, díky nemohoucnosti čimelických hráčů zvítězili 3:0