Čimelické Siko ze sestupových pozic stoupá výš

V 21.kole KP mužstvo Čimelic přívítalo fotbalisty Malše Roudné.Domácí začali utkání aktivněji.V 7.minutě střelu Hegenbarta brankář Hřebejk chytil.V 11.minutě zahrávali domácí přímý kop.K míči se postavil Mezera a jeho střela skončila v síti Roudného.Hra se poté vyrovnala a ve 22.minutě zahrozil roudenský Kořínek, ale jeho střela mířila nad branku domácích.Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou. Ve 39.minutě domácí Káš na polovině hřiště zahrával zpět na brankáře Krta, ale jeho pokus vystihl Otepka a celkem pohodlně vyrovnal stav na 1:1.Ve 42.minutě po přímém kopu převrátila hlavičkoval Bednařík, ale pouze nad branku.Do konce poločasu se již nic podstatného neodehrálo a poločas tak skončil smírně 1:1.
Druhý poločas opět domácí začali aktivněji.V 50.minutě po rohovém kopu Čimelic se va skrumáží před brankou Rodného nejlépe orientoval Bednařík a vstřelil druhou branku domácích. Jednalo se o sporný moment,ale rozhodčí uznali, že míč se dostal za brankovou čáru.Hosté přesto nesložilki zbraně a snažili se o vyrovnání.Jejich pokusy ale byly plané.
V 66.minutě střílel domácí Viták mimo branku.V 74.minutě po rohovém kopu Roudného musel domácí brankář zasahovat,ale střelu vytěsnil na další rohový kop.Roudenští zahrozili v 83.minutě po rohovém kopu, ale hlavička Píši mířila vedle.V dalších minutách Roudné zle zatápělo domácím, ale obrana Čimelic se i za pomoci brankáře Krta se vším vyrovnala a nedovolila hostům vstřelit branku.V 84.minutě se do velké šance dostal domácí Hegenbart, ale jeho pokus skončil vedle branky.Domácí nakonec dotáhli výsledek do vítězného konce a připsali si velice důležité tři body.