Čimelické SIKO v Protivíně uhráli pouze remízu. Domů se vezou pouze bod

V předposledním kole KP zavítalo mužstvo Čimelic k dalšímu okresní derby do Protivína. V oslebené sestavě (chyběli zranění Pávec,Němec,Viták) vstoupilo mužstvo Čimelic do utkání lépe. Více času mělo míč ve své moci a domácí mužstvo prakticky k ničemu nepustili. Hosté sice zahrávali několik standrtních situací, ale bez výsledku. Domácí se dostali k první střele až ve 14.minutě, kdy Moravec střílel nad čimelickou branku. V téže minutě po rohovém kopu Čimelic střílel Fara, ale jeho slabá střela skončila v náruči domácího brankáře.
Pak se dlouho hrálo hlavně ve středu hřiště. Ve 38.minutě zahrozil domácí Moravec, který po přímém kopu vystřelil, ale s jeho střelou si Slavík poradil. Ke konci poločasu se hosté opět usadili před domácí brankou, ale ani Nekl a Pšenička domácího brankáře nepřekonali. Poločas tak skončil bezbrankovou remízou.
     Druhou půli začali opět aktivněji čimeličtí. Ve 49.minutě zahrávali z pravé strany přímý kop. K míči se postavil Nekl a jeho prudký centr skončil až v síti domácí branky, kdy brankář míč podběhl a tak se hosté ujali vedení 0:1. V 71.minutě mohl zvýšit stav Hegenbart, ale šanci neproměnil. Čimeličtí nadále měli více ze hry. V samotném závěru ovšem domácí přidali a již v nastaveném čase se dostal k odraženému míči domácí Vojík a přízemní střelou vyrovnal stav utkání na konečných 1:1.
     V poslední kole  se Čimelice utkají s mužstvem Planá nad Lužnicí.